wtorek, 10 kwietnia 2012

Dzień pełen wrażeń

Dzisiaj z rana poszłam do Ady. Była u niej Weronika. Poszliśmy za dom poćwiczyć z psami trochę tor do agility. Lenka jak na złość nie chciała nic robić. Potem pojechałyśmy do domu. W domu postanowiłam zrobić własny tor. Gdy był już cały gotowy (długa hopka, krótka hopka, slalom i kładka) chciałam sprawdzić, czy Jest dobry. Lecz teraz też jej się nic nie chciało robić. Więc posiedziałam. Zrobiłam jej kilka zdjęć.
Czy te oczy mogą kłamać:Czyż ona nie jest słodka?


Ps. Napiszcie w komentarzach co mogę zmienić na blogu. :D

10 komentarzy:

 1. Fajowe fotki. Na blogu ja bym ci radziła nie zmienić, ale dodać jeszcze kilka stron.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajowe zdjęcia, najfajniejsze jest dziewiąte. Super że macie własny torek. A co do bloga to ja raczej nic bym na twoim miejscu nie zmieniała. Może jeszcze jakieś inne strony (tak jak napisała Weronika) np. "o mnie" "nasze sporty". I może jakieś zdjęcie na nagłówku. Reszta jest fajna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super blog :)
  Twoja psinka jest taka słodka jak miód :)
  Zdjęcia są rewelacyjne :)


  PS. Obserwuję :)
  Jeśli byś chciała coś zmienić to może nowy szablonik/tło?? ??

  Jak wolisz :)

  Pozdrawiamy :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Psy mają swoje humorki, znam to skądś, ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie dzisiaj to jutro może dostanie chęci, kto wie. ;) Za to masz kilka zdjęć, które są fajne, a modelka urocza.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę kolejnego psa, który ma focha ;d Bet też ostatnio nie ma ochoty nic robić czyt. aportować ;< Fajne zdjęcia :] Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Noo piesek ma słodki pyszczek ! ;3
  Zapraszam do mnie: http://our-magicall-worlld12.blogspot.com/ , jeśli ci się blog spodobał to jest nam bardzo miło i jeśli chcesz możesz poobserwować ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Może zwyczajnie psina miała kiepską motywację? To się dość często zdarza. Przy takim słoneczku nie dziwię się, że Lena chciała poleniuchować. Trzeba naładować akumulatorki. ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do nas: http://psieperypetie.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście że słodkaaaaa! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny blog.................... Fajowe zdjęcia zawodowy fotograf robił chyba te zdjęcia

  OdpowiedzUsuń