czwartek, 19 kwietnia 2012

Coś nowego

Ostatnio mam bardzo mało czasu na zabawy z Lenką, bo muszę się uczyć do konkursu "Jestem bezpieczny". Na szczęście znajduję w ciągu dnia 30minut-1godzina na zabawy z moją kochaną psiną. Wczoraj jak wyszłam spuścić Lenkę miałam na sobie arafatkę. po spuszczeniu jej zdjęłam chustkę i chciałam sprawdzić, czy Lena będzie próbowała ją szarpać. Pokazałam ją Lenie, a ona od niej zaczęła uciekać. Biegała dookoła mnie. Ale nie to, że blisko, ale 10metrów ode mnie! Warczała i uciekała jak chciałam do niej podejść. Później ćwiczyłyśmy sztuczki i komendy i stwierdziłam, że muszę zacząć szkolenie od nowa, bo Lenie się wszystko myli i jak jej każę warować to ona szybko waruje i od razu robi obrót, a na komendę siad skacze. Zrobiłam kilka fotek: Skok po piłkę:10 komentarzy:

 1. Fajowe fotki. Życzę postępów w nauce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super zdjęcia :)
  Na ostatnim zdjęciu Lena wygląda jak Owczarek Niemiecki :D
  Super post i ciekawy blog :)

  Pozdrawiamy :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak robię gify:
  Aparatem robię seryjne zdjęcia, wchodzę w PhotoScape (najnowszy) klikam AniGif i poprostu wrzucam zdjęcia. Zapisuję. Koniec! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne fotki. Moim zdaniem to nie chodzi o to, że jej się myli tylko o to, że już wie jakie są komendy po kolei. Mój Odi też tak miał i musiałam urozmaicić mu te sztuczki. Musisz bardziej i wylewniej ją chwalić i teraz powtarzać np. komendę waruj kilka razy. Odiemu to pomogło i teraz szybciej robi wydawane przeze mnie komendy. Chwalenie ją bardziej wylewnie na pewno pomoże. Życzę sukcesów. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia i Lena na nich pięknie wygląda - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy blog. Będę wpadać i przy okazji kontynuuję mój ; * Masz bardzo ładną suczkę ,nie spotkałam jeszcze takiego ciekawego kundelka ! Pozdrawiam i powodzenia w szkoleniu .

  OdpowiedzUsuń
 7. Super post ! Lena ślicznie wychodzi na zdjęciach ♥ Pozdrów ją ode mnie = ) Zapraszam do mnie:

  http://jamnik-maja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń