poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Schronisko

W Sobotę byłam w Schronisku dla psów w Nowodworze (razem z Adą od Soni i Skwarka). Nie jako wolontariuszka (co bardzo bym chciała), tylko żeby porobić psiakom zdjęcia, chwilke wyprowadzić i dodac ogłoszenia w internecie. Może i mało, ale zawsze pomoc w znalezieniu domu. Gdy tylko weszłam wiedziałam, że będe tu zaglądac regularnie. Mnóstwo bezbronnych i bezdomnych psiaków i od razu wiedziałam, że trzeba im pomóc. Tak jak zapewne w każdym schronisku, jest ich na prawde dużo. Mimo iż średnio jeden pies dziennie jest adoptowane, są też te złe notowania, które mówią, że też 1 pies dziennie jest przywożony, co oznacza, że ilość psów nie maleje.
TIA - bardzo energiczna i radosna suczka. W boksie spokojna, zabrana na spacer tryska energią. Jest szybka i skoczna, z pewnością sprawdziłaby się w sporcie. Ma około 2-3 lat, jeszcze nie jest wysterylizowana.
RIKO - średniej wielkości, energiczny i przyjazny pies. Jest dość odważny. Nie umie za dobrze chodzić na smyczy. Ma około 2-3 lat. Przyjazny wobec ludzi.CZIKA - średniej wielkości, młoda suczka w wieku około 3 lat. W schronisku jest przestraszona i zamknięta w sobie. Po wyprowadzeniu z boksu nie chce iść, kładzie się, ale pozwala być głaskana. Z innymi psami dogaduje się dobrze. W dobrym domu z pewnością się rozrusza, potrzebuje tylko właściciela który poświęci jej czas. 

Więcej psiaków znajdziecie na stronie na facebook'u i na blogu 

Jeśli któryś z psiaków o których napisałam was zainteresował zapraszam do kontaktu z właścicielem schroniska - tel. 601896073, e-mail: schroniskolub@o2.pl.